Krąg Wędrowników i Krąg na Młodej Drodze
Home Krąg Wędrowników
Krąg św. Pawła od Krzyża
Zimowa wędrówka kręgu św. Pawła od Krzyża PDF Drukuj Email
Wpisany przez Golianek Mateusz   
niedziela, 10 grudnia 2017 18:20

wędrówka zimowa
Rawscy wędrownicy z kręgu św. Pawła od Krzyża pokonali w sobotę 9 grudnia 2017 roku trasę z Łowicza do Bąkowa Górnego. W trakcie wędrówki pełniący służbę wychowawczą najstarsi harcerze zgłębiali tajniki metody skautowej. - Próbowaliśmy spojrzeć na skauting całościowo, jak prowadzi małego chłopca przez kolejne stadia dojrzewania do bycia dorosłym - podsumował Dariusz Jarzębski HO, hufcowy Rawski.

Więcej…
 
Pielgrzymka wędrowników na Święty Krzyż PDF Drukuj Email
Wpisany przez Golianek Mateusz   
poniedziałek, 02 października 2017 18:06

Ostatni weekend września to dla najstarszych harcerzy czas wspólnego wędrowania do opactwa na Świętym Krzyżu. Nie inaczej było w tym roku. W dniach od 28 września do 1 października trzynastu wędrowników z Rawy Mazowieckiej i Skierniewic wyruszyło na pielgrzymi szlak. Wśród gości, którzy pojawili się na pielgrzymce, był nowo mianowany metropolita łódzki, abp Grzegorz Ryś.


Galeria - Robert Fedorowicz

Relacja na stronie tygodnika NiedzielaWięcej…
 
Letnia Rada 1. Hufca Rawskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Jarzębski   
niedziela, 30 lipca 2017 20:13

28 lipca 2017 roku 15 skautów z rawskiego Kręgu Wędrowników im. św. Pawła od Krzyża spotkało się, by przy herbacie i ciastkach podsumować kończący się rok harcerski. Był on pracowity, ale i owocny - od września znowu pełną parą rusza 1. Szczep Skierniewicki, powoli powstaje środowisko w Tomaszowie Mazowieckim, a w Rawie 1. Gromada i 1. Drużyna zyskują nowych szefów. Mimo że mamy wakacje, trwa już intensywne planowanie nowego roku pracy.

Zapraszamy od września do naszych jednostek! Adresy email do druhów prowadzących jednostki znajdują się w zakładce "Jak wstąpić - kontakty" u góry strony.

A póki co - udanych wakacji :)

 
Wędrówka zimowa kręgu św. Pawła od Krzyża PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mateusz Golianek   
środa, 11 stycznia 2017 19:51

W dniu 7 stycznia 2017 roku wędrownicy z Rawy Mazowieckiej i Skierniewic wędrowali na trasie Głuchów - Boguszyce. 5 szefów z kręgu św. Pawła od Krzyża przeszło trasę, którą już w marcu pokonają wszyscy rawscy skauci i ich rodzice.

 

wędrówka zimowa - Boguszyce 2017

 

Więcej…
 
Zimowa Wędrówka Kręgu Młodej Drogi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Zerek   
poniedziałek, 22 lutego 2016 18:25

Wędrówka Kręgu Młodych z Rawy Mazowieckiej w Gorce odbyła się w dniach 14-­17 lutego 2016r w składzie: Paweł Wojtecki, Szymon Boćkowski, Mateusz Nastarowicz i Maciej Zerek.

Galeria Paweł Wojtecki

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 11
Joomla themes free